Jesteś tutaj:   
Strona Główna
Zapisz sie na szkolenie
Witamy na stronie Kreatora Innowacyjności GPN-T

Gdański Park Naukowo – Technologiczny Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej realizuje w ramach Programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej” Projekt „Nauka + Partnerstwo + Innowacyjność = Sposób na biznes”.

Projekt skierowany jest do studentów, doktorantów i pracowników naukowych, którzy zainteresowani są założeniem własnej, innowacyjnej firmy i prowadzeniem działalności w sposób nowoczesny, sprawny i na konkurencyjnych warunkach.

Do najważniejszych założeń Projektu należy rozwój kompetencji biznesowych i promocja przedsiębiorczości poprzez kształtowanie i rozwijanie postaw probiznesowych, upowszechnienie wiedzy potrzebnej do uruchomienia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Projekt ma również za zadanie ukazać jak istotne jest budowanie innowacyjnej gospodarki opartej na wiedzy.

Kluczowym elementem programu jest cykl specjalistycznych szkoleń oraz doradztwo w zakresie tworzenia nowej działalności gospodarczej. Bloki szkoleniowe będą obejmowały zagadnienia związane z: własnością intelektualną, komercjalizacją wiedzy, elementami komunikacji, zarządzaniem własną firmą i jej wizerunkiem.