Jesteś tutaj:   
Strona Główna Aktualności Szkolenia Jak chronić swoje wynalazki? Czyli prawo własności intelektualnej.
Jak chronić swoje wynalazki? Czyli prawo własności intelektualnej. PDF Drukuj Email

Pierwsze szkolenie w ramach Projektu "Nauka + Partnerstwo + Innowacyjność = Sposób na biznes" dotyczyło prawa własności intelektualnej. Spotkanie odbyło się 11.03.2010 r. w GPN-T na ulicy Trzy Lipy 3.

 

Szkolenie prowadziła Pani dr Anna Grzelak - Rzecznik patentowy, Partner spółki WTS Rzecznicy Patentowi, dr nauk biologicznych.
Rzecznik patentowy specjalizujący się ochronie rozwiązań w dziedzinie farmacji, biotechnologii, weterynarii, medycyny oraz w badaniach patentowych. Jest absolwentką Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, na którym obroniła pracę doktorską ze specjalizacją w zakresie genetyki.
Ukończyła studia w Podyplomowym Studium Prawa Własności Przemysłowej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Posiada również uprawnienia do występowania przed Urzędem ds. Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM) w sprawach dotyczących wspólnotowych znaków towarowych i wzorów przemysłowych.
Jest aktywnym członkiem Polskiej Izby Rzeczników Patentowych i V-ce Dziekanem Okręgu Mazowieckiego PIRP.
Przez 7 lat pracowała w największej kancelarii patentowej w Warszawie, gdzie obsługiwała wiodące firmy biotechnologiczne, farmaceutyczne, weterynaryjne i chemiczne, zajmując się ochroną wynalazków.
Od 2009 jest partnerem w spółce WTS Rzecznicy Patentowi.

DO POBRANIA: program seminarium