Jesteś tutaj:   
Szkolenia
Podsumowanie projektu „Nauka + Partnerstwo + Innowacyjność = Sposób na biznes” PDF Drukuj Email

Warsztat dotyczący znaczenia umiejętności kreatywnego i krytycznego myślenia w procesie twórczego rozwiązywania problemów stanowił podsumowanie programu naukowego Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej. Projekt „Nauka + Partnerstwo + Innowacyjność = Sposób na biznes”.

Więcej…
 
Szkolenia zakończone PDF Drukuj Email

Informujemy, że zakończył się cykl szkoleń realizowanych w ramach Projektu "Nauka + Partnerstwo + Innowacyjność = Sposób na biznes" z programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego "Kreator innowacyjności - wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej.

Więcej…
 
Biznesplan jako narzędzie zarządzania firmą PDF Drukuj Email

W piątek, 11.06.2010 r. od godziny 9:00 do 15:00, w Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym przy ul. Trzy Lipy 3, w ramach Projektu „Nauka + Partnerstwo + Innowacyjność = Sposób na biznes”, realizowanego z programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Kreator innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”, odbyło się szkolenie pt.” Biznesplan jako narzędzie zarządzania firmą”.

Więcej…
 
Komercjalizacja nauki PDF Drukuj Email

Konferencja pt. „Komercjalizacja nauki - efektywne zarządzanie projektami jako wyzwanie dla sektora publicznego i prywatnego”, która odbyła się w dniu 20 maja 2010 roku w Gdańskim Parku Naukowo – Technologicznym przy ulicy Trzy Lipy 3.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3